نگین الکساندریت هفت رنگ

نگین الکساندریت هفت رنگ لاکچری

خرید نگین الکساندریت هفت رنگ

فروشگاه نگین الکساندریت هفت رنگ

بهترین نگین الکساندریت هفت رنگ

خرید اینترنتی نگین الکساندریت هفت رنگ

فروش نگین الکساندریت هفت رنگ

بهترین نگین الکساندریت هفت رنگ

نگین الکساندریت هفت رنگ ارزان

خواص نگین الکساندریت هفت رنگ

فروش انلاین نگین الکساندریت هفت رنگ

فروش اینترنتی نگین الکساندریت هفت رنگ

کد محصول : 3480

نام برند : الکساندریت


0 بن هدیه

انتخاب رنگ و گارانتی :

     
نگین الکساندریت هفت رنگ اصالت کالا و سلامت فیزیکی موجود 100,000 تومان

تعداد :


محصول بسیار و خاص ارایه شده توسط شرکت جواهری ایران جملند

این محصول در زمره ی پرفروش های ایران جملند قرار گرفته است

مجموعه ایران جم لند با سالها فعالیت فروش اینترنتی و انلاین, حال فعالیت خود را در زمینه ی فروش تکی و فروش عمده ی محصولات جواهری در ایران و خاورمیانه شروع کرده است.تمامی محصولات موجود در این مجموعه در بالاترین کیفیت و ظرافت به دست هنرمندان زبردست ساخته شده اند.این محصول بسیار زیبا و خاص می باشد که با هنر زیبا و خیره کننده خود دل هر مشتاقی را بدست می اورد,

محصولات مختلف در مدل های مختلف از ویژگی های منحصربه فرداین مجموعه می باشد.این محصول با زیبایی خیره کننده اش از نمونه های برگزیده و بی نظیر در میان محصولات موجود در این مجموعه می باشد.افتخار این را داریم که ادعا کنیم تمامی محصولات موجود در این مجموعه اصل بوده و دارای بهترین کیفیت و دوام می باشد.همچنین تمام سعی ما بر این بوده است که با توجه به فواید زیادی که این محصول دارد و سفارش های زیادی بر استفاده از این محصول شده است,سعی ما بر این بوده اسنت که برای سلیقه های متفاوت بهترین و بالترین محصولات را مختلف عرضه کنیم.

تمامی سنگ های جواهری ایران جملند اصل می باشند و خواص معدنی، سری و درمانی خاص خود را دارا بوده و قابلیت صدور شناسنامه رسمی و معتبر را دارند. در غیر اینصورت، اگر سنگ معدنی نباشد، فقط جنبه تزئینی دارد و دارای خواص درمانی نیست و از این رو مجموعه ایران جم لند از عناوین ( اتمی، سنتاتیک، صنعتی و یا نقره تنها)استفاده میکند

مجموعه ایران جملند دارای محصولات بسیار متنوعی از جمله انگشتر ,گردنبند ,دستبند و انواع سنگ های قیمتی می باشد که میتوانید برای مشاهده کلیک کنید

هچنین می توانید از بزرگترین ارشیو دانشنامه جواهری ایران جملند دیدن فرمایید

 • الکساندریت سنگی با ویژگی تغییر رنگ از خانواده کریسوبریل  است و یکی از کمیاب ترین انواع سنگهای جواهر در دنیاست. ویژگی منحصر بفرد الکساندریت، ظاهر شدن به رنگ سبز در روشنایی روز و رنگ قرمز در نور مصنوعی شب است.
 • در متون باستانی از الکساندریت نامی برده نشده است. این سنگ تا سال 1830 ناشناخته بود تا اینکه در روز تولد سزار الکساندر دوم کشف شد و به افتخار وی نام این سنگ الکساندریت گذاشته شد.
 • گفته می شود الکساندریت به تعادل عاطفی فرد کمک می کند و در وی اعتماد بنفس ایجاد می کند، عزت نفس را افزایش داده و در ایجاد تغییر کمک می کند.
 • این سنگ شادی و موفقیت به ارمغان آورده و احساس عشق و لذت جویی را تقویت می کند. سنگ جواهر کمیابی است که قدرت احیا کنندگی دارد. این سنگ باعث تولد مجددِ خود درون و برون می شود و در ایجاد انگیزه برای تغییر سریع دنیای فرد موثر است و در عین حال انبساط پذیری، خلاقیت و آگاهی بوجود می آورد.
 • الکساندریت هم در حوزه سنگهای جواهر و هم به شکل کریستال ساده یافت می شود اما نه به سهولت. این سنگ در موقعیتهای مرگ/تولد مجدد زمانی که فرد درگیر ایجاد تغییر از شکل قدیم به شکل جدید است، می تواند به فرد کمک کند. شکل کریستالی آن میتواند در متعادل کردن عواطف و قدرت دادن به شخص مفید باشد.
 • این سنگ در برانگیختن شادی و هیجانات خوشایند، خوش شانسی و موفقیت در مسایل مربوط به اندیشه، شناخته شده و برای متعادل کردن عواطف مفید است.
 • نقل است الکساندریت، برای کمک به درمان اختلالات لوزالمعده، گره های لنفاوی متورم و بیماریهای طحال و نیز مشکلات متأثر از سرطان خون، مفید است.
 • الکساندریت بسیار کمیاب و گرانقیمت است. هنگام استفاده بلافاصله خوش شانسی و فرصتها را روانه فرد می کند و اغلب در اوراد عشق و مراسم استفاده می شود.
 • انرژی شکل کریستالی و بدون تراش آن بخصوص موجب تجلی هنر می شود.
 • سنگ سنتی متولد ماه جون است
 • سنگ برج دلو و عقرب است. دیدن الکساندریت در خواب به معنی کشمکش و پیشرفت است.
 • الکساندریت چاکرای دوم یا چاکرای خاجی را زمین سازی کرده و از طریق آن جریان انرژی را تقویت می کند. همچنین این سنگ به دارنده اش کمک می کند مرکز درونی اش را حین مدیتیشن پیدا کند.
 • نگین الکساندریت هفت رنگ

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید :

نظرات مشتریان

  برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه در این دسته

200,000 100,000 تومان
1,000,000 300,000 تومان