عقیق یا(Agate) سنگی است که به عنوان یک ارامش دهنده شناخته می شود و وقتی در زندگی خود به ثبات و ارامش نیاز دارید ، می توانید از حمایت عقیق استفاده کنید. در کنار انرژی حمایتی خود ، سنگ عقیق مدتهاست که به خاطر زیبایی فوق العاده خود تحسین شده است. عقیق با نوارهای مدور متشکل از رسوبات معدنی که در یک تقارن کاملاً دایره‌ای در اطراف آن قرار گرفته است ، دارای کیفیتی رویایی است. گروه هایی از سنگهای آذرین با ذخایر سیلیس که در آبهای زیرزمینی یافت می شوند

عقیق یا(Agate)

عقیق یا(Agate) سنگی است که به عنوان یک ارامش دهنده شناخته می شود و وقتی در زندگی خود به ثبات و ارامش نیاز دارید ، می توانید از حمایت عقیق استفاده کنید. در کنار انرژی حمایتی خود ، سنگ عقیق مدتهاست که به خاطر زیبایی فوق العاده خود تحسین شده است. عقیق با نوارهای مدور متشکل از رسوبات معدنی که در یک تقارن کاملاً دایره‌ای در اطراف آن قرار گرفته است ، دارای کیفیتی رویایی است. گروه هایی از سنگهای آذرین با ذخایر سیلیس که در آبهای زیرزمینی یافت می شوند ، القای دنیایی دیگر به این سنگ نیمه قیمتی دور از دسترس نیست وشکل دیگری از سنگ های قیمتی  رابه شما می بخشند. آنچه به سنگ عقیق توانایی های زمینی فوق العاده قدرتمند خود را می بخشد ، در دسترس بودن آن در رنگ های مختلف از جمله پالت رنگی از سفید ، بنفش ، مشکی ، خاکستری ، زرد ، صورتی ، قرمز و قهوه ای است.

عقیق متعلق به خانواده کوارتز است ، که آن را به عنوان کریستالی محبوب برای بهبود ، به ویژه به دلیل ترکیب دی اکسید سیلیکون ، ماده معدنی که در بدن انسان نیز یافت می شود ، انواع نوارهای کالسدونی همچنین به تقویت احساس ثبات شما کمک می کند ، که اگر در چرخه ای از نگرانی و برانداز قرار گیرید ، بسیار متعادل خواهد بود و به کمک شما می ایند این کار با اتصال شما با ارتعاشات ملایم این سنگ معجزه گرکار می کند و آن را به یک سنگ ملایم و با یک نور پراکنده و انرژی تبدیل می کند. به همین دلیل است که بسیاری از مبتدیان در اولین مجموعه فعالیت خود را با سنگ عقیق  شروع می کنند. با ارتعاشات ملایم و ریتم ثابت ، عقیق می تواند احساس آرامش و پشتیبانی را برای شما به ارمغان بیاورد وقتی احساس پریشانی در زندگی  یا غرق در زندگی مدرن می کنید عقیق است که ارامش را به ما هدیه می دهد

معنی عقیق


شما می توانید با درک عقیقAgate و تاریخچه آن ، حتی عمیق تر با عقیقAgate ارتباط برقرار کنید. در طول فرهنگ های باستانی ، از جمله تمدن های اسلامی ، بابلی ها و مصریان ، از سنگ عقیق برای محافظت در برابر انرژی منفی استفاده می شد ، که از خرافات گرفته تا مصیبت ها و بلایای طبیعی شکل می گرفت.امروزه ، معنی سنگ عقیق به دلیل خصوصیات حفاظتی آن همچنان شناخته شده است. با تمرکز شما به درون زمین ، معنی سنگ عقیق می تواند به تقویت تعادل و محوریت شما کمک کند. عقیق به شما کمک می کند تا سرعت خود را متمرکز کنید و تمرکز خود را پیدا کنید تا بتوانید زندگی را با لطف و سهولت بیشتری طی کنید. عقیق معمولاً در بسیاری از کشورهای مختلف یافت می شود و کار با آنها را برای هر کسی آسان می کند.

خواص درمانی عقیق

در مقایسه با سایر سنگهای قیمتی موجود در عمق زمین و مواد معدنی ، خاصیت عقیق تابشی با فرکانس پایین تر و ملایم تر از خود نشان می دهد ، که این امر آنها را به یک قطعه ایده آل برای کسی که به دنبال سنگی خاص و نادر می گردد تبدیل می کند. خاصیت تسکین دهنده و تسکین دهنده استرس عقیق به شما کمک می کند با ایجاد هماهنگی در ذهن ، بدن و روح خود با انرژی زمین در ارتباط باشید. هنگامی که احساس عدم تعادل می کنید ، خواص درمانی عقیق دارای ارتعاشات ملایم است که می تواند شما را مجدداً ارزیابی و مجدداً تجدید نظر کند.

این تأثیرات درمانی به ویژه در مورد Blue Lace Agate (سنگ شبکه ای عقیق) وجود دارد ، سنگی مناسب برای هر کسی که در صحبت کردن با ذهن خود مشکل دارد. این نوع سنگهای قیمتی عقیق از نوارهای کلسدونی آبی روشن و سفید ساخته شده است که انرژی شفابخش عنصر آب را تابش می کند. فرکانس های درمانی آبی توری عقیق در امواج اطمینان خاطر طاقت فرسا است که زیاد قریب به اتفاق نیست اما پایدار و ثابت است.

برای پاک کردن چاکرای گلو ، می توانید از بلور آبی توری اقیانوس با سایر سنگهای آبی و آبی-سبز برای تقویت مهارت های ارتباطی خود استفاده کنید. این تمرین مراقبه به شما کمک می کند تا به روشنی و با اعتماد به نفس صحبت کنید. چاکرای گلو همچنین می تواند بر توانایی گوش دادن و برقراری ارتباط شما تأثیر بگذارد ، به همین دلیل می تواند به شما کمک کند تا با صداقت و صمیمانه با خود صحبت کنید. این داروی Blue Lace Agate و توانایی آن در باز و فعال کردن چاکرای گلو است. در واقع ، یک تعادل یا چاکرای گلو مسدود شده می تواند بر روابط شما تأثیر منفی بگذارد. هنگامی که این مرکز انرژی راکد است ، درک دیگران دشوار است یا اینکه می توانید خود را به روشی معتبر و راستگو بیان کنید.

برای دسترسی آسان به انرژی ملایم و تسکین دهنده عقیق ه ، یک جوهر گوهر ساخته شده و سپس به یک بطری اسپری منتقل می شود. شما می توانید از آن به عنوان آب شفابخش برای تسکین گرفتگی سینوس یا کمک کننده در رهایی از احساسات منفی استفاده کنید. یک تکه سنگ عقیق یا تکه سنگهای قیمتی را در یک کاسه آب چشمه قرار دهید. شما همچنین می توانید با اضافه کردن لاپیس لازولی و سودالیت ، اثرات درمانی گوهر عقیق خود را تقویت کنید. سپس با قرار دادن آن در زیر پرتوهای خورشید یا پرتوهای مهتاب ، انرژی خود را به داخل آب تزریق کنید. این روند باید بین 4 تا 8 ساعت طول بکشد. برای تقویت هر چه بیشتر خاصیت درمانی آن ، می توانید روغنهای اساسی را نیز تقویت کنید که باعث آرامش و تسکین آرامبخش مانند یاس ، یلانگ یانگ و اسطوخودوس می شود. برای داشتن رایحه ای خنثی تر ، رایحه های روشن و گلدار مانند مرکبات یا خنک کننده و احیای نعنا را توصیه می کنیم.

اگر از اضطراب یا استرس رنج می برید ، عقیق یکی از بهترین بلورها برای کار با هدف رسیدن به حالت آرام تر و متعادل تری است. این انرژی تسکین دهنده و بی سیم کریستال شما را از حالت اضطراب و اضطراب راهنمایی می کند ، و به شما کمک می کند تا دوباره محور باشید. در حالی که کریستال عقیق را نگه دارید ، سه نفس آرام و عمیق بکشید. تصور کنید که رنگهای آسمانی بلور کریستال شما را به حالتی آرام تر راهنمایی می کند. برای تقویت انرژی آرامش عقیق ، آن را با کریستال های چاکرای چشم سوم مانند آمتیست ترکیب کنید تا یک انرژی صلح آمیز همه جانبه ایجاد شود.

عقیق وقتی به خواص درمانی می آید ، یک داستان کلی است. این سنگ به نور سبز تیره می تواند هنگام تمیز کردن گوهر خالص آن ، که با عناصر شفابخش زمین ارتباط نزدیکی دارد ، به عنوان یک وسیله تمیز کننده مورد استفاده قرار گیرد. اگر به دنبال استقامت طولانی مدت در زندگی خود هستید ، انرژی ملایم و پایدار این سنگ چاکرای قلب می تواند زمینه لازم را برای ادامه استقرار به شما بدهد.

ما این سنگ را برای حمایت از مبارزه با هر نوع اعتیاد یا اگر سعی در اجرای عادات سالم دارید ، توصیه می کنیم. عقیق می تواند به شما در بیان اهداف خود با انرژی قوی و پایدار کمک کند. دامنه رنگهای سبز آن نیز نمادی از رشد و آغازهای جدید است و آن را به سنگی عالی برای نگهداری در باغ شما تبدیل می کند. با عقیق و لرزش های مثبت و ملایم آن ، انگشت شست خود را دوباره برگردانید.

 

یکی دیگر از انواع خانواده کالسدونی ، خواص عقیق شجر به دلیل دعوت از انرژی در آغازهای جدید شناخته شده است. به نظر می رسد این بلورها دارای درختان شکوفه گیلاس هستند که در درون آنها رشد می کنند ، که احساس رشد و تحول در درون را برانگیخته است. بلورهای عقیق شجر دارای انرژی ملایمی و دلگرم کننده ای هستند که شما را قادر می سازد تا با تمام توان خود زندگی کنید.

یکی از راه های کار با انواع گوناگون عقیق ، مدیتیشن است. در حین جلسه مراقبه خود ، 20 دقیقه برای ارتباط با سنگ عقیق که می تواند در هر دست باشد به محض اینکه روی یک ریتم تنفس ملایم و مداوم تمرکز می کنید ، بگذارید. در طول مدیتیشن با عقیق نفس عمیق بکشید و بتوانید دسترسی خود را به انرژی هماهنگ کننده آن عمیق تر کنید. از سنگ عقیق بخواهید تا در جریان روند تغییر ، بی ثباتی یا استرس با کمک و ثبات به شما کمک کند تا در تمام طول این مرکز متمرکز شوید.

برای خرید انواع عقیق اینجا کلیک کنید